O nás

ITYS, s.r.o.

zajišťujeme kompletní sortiment na opracování a údržbu kamene, jakož i odborné poradenství při používání dodávaného zboží pramenící z dlouholetých pracovních zkušeností v této oblasti.

Naše společnost si vybudovala své sídlo v obci Malinová, nedaleko Nitrianského Pravna (SR). Hlavním předmětem činnosti je velkoobchod s nářadím a potřebami pro kameníky. S kompletním sortimentem nabízeného zboží se můžete seznámit přímo v našem sídle nebo prostřednictvím naší webové stránky. Pokud jste Vámi hledané zboží na této stránce nenašli, kontaktujte naše pracovníky, kteří Vám ochotně poradí.

Společnost ITYS, s.r.o. vznikla na základě zakladatelské listiny ze dne 19.11.2004. Je zapsána v Obchodním rejstříku Okresního soudu Trenčín v oddíle C, vložka číslo 15128 / R od 1.1.2005.

Zakladatel společnosti podnikal na základě živnostenského oprávnění od roku 1997 v oblasti velkoobchodu s potřebami pro kameníky. V roce 2005 založil společnost s ručením omezeným, která postupně převzala veškeré obchodní aktivity.

Od roku 1997 je prodej orientovaný na podnikatelskou veřejnost s nabídkou nářadí a nástrojů pro kameníky. Od roku 2006 postupně pronikáme do prodeje hřbitovní a stavební architektury pod hlavičkou Kamenictví ITYS.

Od roku 2007 rozšiřujeme své aktivity o prodej strojů na opracování kamene od renomovaných italských, francouzských a německých výrobců.

Společnost obchoduje s výrobci nářadí, kteří mají s opracováním kamene dlouholeté zkušenosti, vyznačují se svou kvalitou. Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníka.